Antremanda sakatlanmıştı: Real Madrid, Arda Güler'in lisansını dondurabilir

Antremanda sakatlanmıştı: Real Madrid, Arda Güler'in lisansını dondurabilir
Yayınlanma:
A+ A-
Real Madrid'in yeni transferi Arda Güler, takımın ABD'deki kampında sakatlanınca Madrid'e geri döndü. Hazırlık maçlarında forma giyemeyen Güler'in tedavisinin üç ay süreceği ve lisansının Ocak ayına kadar dondurulabileceği iddia edildi.

Artı Gerçek - Real Madrid'in yeni transferi Arda Güler, antrenmanlarda gösterdiği performansla çok konuşulsa da büyük bir şanssızlık yaşayarak Real Madrid formasıyla maça çıkamadan sakatlandı. Menisküs tedavisinin yaklaşık 3 ay sürmesi beklenen Arda'nın lisansı ocak ayına kadar dondurulabilir.

Barcelona'ya yakınlığıyla bilinen Mundo Deportivo'da yer alan habere göre, Arda'nın sahalara kasım ayında dönmesi bekleniyor. Haberde bu nedenle Real Madrid'in Arda'ın lisansını ocak ayına kadar dondurmayı düşündüğü belirtildi.

TEDAVİ İÇİM MADRİD'E DÖNMÜŞTÜ

Yaklaşık 3 hafta önce Real Madrid'e transfer olan 18 yaşındaki yıldız futbolcu antrenmanda gösterdiği performansla beğenilse de 10 gün önce yaşadığı sakatlık sonucu sahalardan uzak kaldı. İlk aşamada sakatlığının hafif olduğu belirtilse de durumun ciddiyeti anlaşılınca Arda Güler takımın ABD'deki kampından ayrılarak tedavisi için Madrid'e döndü. Arda, Real Madrid'in ABD'deki hazırlık maçlarında da forma giyemedi. (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar