Kastamonuspor - Amedspor karşılaşması için Diyarbakır'da dev ekran kurulacak

Kastamonuspor - Amedspor karşılaşması için Diyarbakır'da dev ekran kurulacak
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 14 Nisan Pazar günü oynanacak 'Kastamonuspor-Amedspor' maçını futbolseverlere canlı izletmek için kentin iki farklı noktasında led ekranlar kuracak.

Artı Gerçek - TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta 74 puanla liderliğini sürdüren Amedspor, ligin 33’üncü haftasında kendisini 71 puanla takip eden Kastamonuspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Aralarında sadece 3 puan fark olan iki rakip arasındaki müsabaka 14 Nisan Pazar günü saat 15.00’te oynanacak.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) tarafından kazanılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, futbolseverlerin maçı canlı izlemeleri için Kent Meydanı ve Park Orman olmak üzere kentin iki farklı noktasına led ekranlar kurma kararı aldı.

Belediyenin sosyal medya hesabından Türkçe ile Kürtçenin Kurmanci ve Kirmanckî lehçelerinde yapılan paylaşımlarda, “Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi olarak 14 Nisan Pazar Günü oynanacak "Kastamonuspor-Amedspor” maçını futbolseverlere canlı izletmek için Kent Meydanı ve Park Orman’da led ekran kuruyoruz. Keyifli izlemeler ve takımımız Amedspor’a başarılar diliyoruz” denildi.

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar