Charlie’nin Melekleri’nden yeni fragman

Charlie’nin Melekleri’nden yeni fragman
Yayınlanma:
Güncelleme: 15 Kasım 2019 23:19
A+ A-
Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska’yı bir araya getiren Charlie’nin Melekleri’nin (Charlie’s Angels) yeniden çevriminin ilk fragmanı yayımlandı.

Stewart’ın Sabina Wilson, Scott’ın Elena Houghlin ve Balinska’nın Jane Kano’yu canlandırdığı filmde Melekler bu kez aldıkları bir ihbar üzerine tehlikeli yeni bir teknolojiyi kontrol altına almakla görevlendiriliyor. Filmin yönetmenliğini ve ortak yapımcılığını üstlenen Elizabeth Banks aynı zamanda Bosley olarak adlandırılan karakterlerden biri olarak kamera karşısına geçiyor. Orijinal dizide John Bosley suçla savaşlarında Melekler’e yardım eden Charlie’nin çalışanlarından biriydi.

Sam Claflin, Djimon Hounsou ve Patrick Stewart da diğer Bosley’ler olarak karşımıza çıkacak. Noah Centineo ise Langston adlı bir karaktere hayat verecek.

Filmde Charlie’yi canlandıracak isim Nat Faxon. Luis Gerardo Mendez ise Saint karakteri olarak karşımıza çıkacak.

1976-1981 yıllarında yayımlanan Charlie’nin Melekleri dizisinden uyarlanan film Türkiye’de 22 Kasım’da vizyona girecek.

Charlie’nin Melekleri daha önce iki kez sinemalarda yer almıştı. 2000’de Charlie’nin Melekleri, 2003’de ise Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz (Charlie’s Angels: Full Throttle) ismiyle vizyona giren filmlerde Cameron Diaz, Lucy Liu ve Drew Barrymore rol almıştı.