Fransız aktör Gerard Depardieu, İtalyan muhabiri yumrukladı

Fransız aktör Gerard Depardieu, İtalyan muhabiri yumrukladı
Gerard Depardieu'nun Roma'da fotoğraflarını çeken İtalyan foto muhabiri Rino Barillari'yi yumrukladığı bildirildi. Saldırıya maruz kalan muhabir, "Hastaneye gidiyorum sanırım bir yerlerimi kırdı. Bunu polise bildireceğim. Savaşsa savaş!" dedi.

Artı Gerçek - Hakkında cinsel taciz ve saldırı suçlamalarıyla açılan davalar nedeniyle gündemden düşmeyen Fransız aktör Gerard Depardieu'nun Roma'da fotoğraflarını çeken İtalyan foto muhabiri Rino Barillari'yi yumrukladığı bildirildi.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Depardieu'nun Roma'nın Via Veneto Caddesi'ndeki ünlü bir mekanda arkadaşlarıyla öğlen yemek yediği sırada, Barillari'nin fotoğraf çekmesinden rahatsız oldu ve foto muhabirini yumrukladı.

'YÜZÜME ÜÇ YUMRUK ATTI... POLİSE BİLDİRECEĞİM"

Ülkede "paparazzilerin kralı" olarak tanınan Barillari, Messaggero gazetesine verdiği demeçte, "Depardieu, yüzüme üç yumruk attı. Başım ağrıyor" ifadesini kullandı.

Anadolu Ajansı'nın aktardığı habere göre, muhabir yaptığı açıklamada "Artık 15 yaşında değilim, 79 yaşındayım. Bugün şehirde taksicilerin grevi vardı. Ona gidiyordum. Via Veneto’da yürürken onu güzel bir hanımla görünce fotoğraflarını çektim. O bunu fark edince bana biraz buz attı ki bu ünlü insanlar için normaldir. Bu tarz şeyler yaparlar. Ancak daha sonra yanıma gelerek yüzüme 3 yumruk attı. Şimdi hastaneye gidiyorum sanırım bir yerlerimi kırdı. Bunu polise bildireceğim. Savaşsa savaş" diye konuştu.

Foto muhabirine yardım eden mekanın sahibi Piero Lepore de basına yaptığı açıklamada, bu tür sahnelerin eskiden yaşandığını, bugünkü olayla da adeta zamanda geriye gittiklerini söyledi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar