Demirtaş: AKP'nin muhalefete sızdırdığı ajanlar bu seçimle ifşa olacak

Demirtaş: AKP'nin muhalefete sızdırdığı ajanlar bu seçimle ifşa olacak
Yayınlanma:
A+ A-
Selahattin Demirtaş, sosyal medya paylaşımında, 2017 referandumu ve 2018 seçimlerinde yaşananları hatırlatarak AKP'nin muhalefet partilerinin içinde ajanları olduğunu söyledi ve ekledi: bu defa hepsinin ipliği pazara çıkacak.

Artı Gerçek - Edirne F Tipi Cezaevinde tutuklu eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, geçmiş seçim dönemlerini hatırlatarak ortaya çıkabilecek seçim stratejilerine dair bir paylaşım yaptı. Demirtaş paylaşımında "AKP'nin muhalefet partilerine sızdırdığı ajan provokatörler de bu seçimle ifşa olacaklar" dedi.

Demirtaş'ın paylaşımları şöyle:

" AKP'nin muhalefet partilerine sızdırdığı ajan provokatörler de bu seçimle ifşa olacaklar.

'BU DEFA HEPSİNİN İPLİĞİ PAZARA ÇIKACAK'

2017 referandumu ve 2018 seçimlerinde bu ajanlar içeriden çok kritik etki yaptılar, bu defa hepsinin ipliği pazara çıkacak.

Yok öyle yağma. Oyun bitti. Halk nasıl istiyorsa öyle olacak.

2- Halkımız bilmeli ki, siyasi tarihimizin en derin tasfiye operasyonlarını, direnerek boşa çıkardık. Partimizi de bizi de teslim alamadılar.

Dört koldan yürüttükleri itibarsızlaştırma, yok etme girişimleri halkımızın güvenine, sevgisine, iradesine çarpıp geri döndü.

3- Demokrasi ve Özgürlük Hareketinin direniş tarihini bilmeyenler "iş verenleri" ile birlikte tarih çöplüğüne gidecekler.

Değişim başladı. Hiçbir kirli odak bunu durduramaz. Güzel günlere az kaldı. Huzura, refaha, barışa az kaldı.

Hep birlikte, coşkuyla çalışmaya devam edelim."

Demirtaş'ın bu paylaşımının, Millet İttifakı partilerinden İyi Parti'li Yavuz Ağıralioğlu'nun ittifakın cumhurbaşkanı adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve HDP'yi hedef alması sonrasında gelmesi dikkat çekti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar