Adele’in babası kızının şarkılarını çalıp söyleyen komşusunu şikayet etti

Adele’in babası kızının şarkılarını çalıp söyleyen komşusunu şikayet etti
Yayınlanma:
Güncelleme: 19 Ekim 2020 15:44
A+ A-
Şarkıcı Adele'i üç yaşındayken terk eden babası Mark Evans, komşusunu Adele şarkıları çalıp söylemesinden dolayı polise şikayet etti.

Şarkıcı Adele'i üç yaşındayken terk eden babası Mark Evans, Güney Galler Bridgend'deki komşusunu, kızının şarkılarını çalıp söylediği için polise şikayet etti. Evans, komşusu Keeley Fry’ın şarkı söylemesinden memnun olmadığını belirtti.

Daily Mail'in aktardığına göre, The Sun gazetesine konuşan 21 yaşındaki komşu "Sadece Adele şarkılarını söylemeyi seviyorum. Tüm arkadaşlarım sesimin ona benzediğini söylüyor. Onun şarkılarını çalmayı da seviyorum. Şarkılarını yüksek sesle çalıyorum ama Mark Evans’ın iddia ettiği kadar değil" ifadelerini kullandı.

Mark Evans ve eşinin evin yanına iki yıl önce taşındığını aktaran Fry, Evans taşındığından beri aralarında sorun olduğunu belirterek, "Yüksek sesle şarkı söylemememi veya çalmamamı istedi. Bunun uykusunu etkilediğini ve çok rahatsız edici olduğunu söyledi. Şaşırdım çünkü çok büyük bir Adele hayranıyım ve çoğu zaman onun şarkılarını çalar ve onlara eşlik ederim. Sanırım benimle bir sorunu var çünkü ben çok büyük bir Adele hayranıyım" dedi.
Bir Güney Galler Polisi temsilcisi MailOnline'a yaptığı açıklamada, "Yerel Mahalle Polislik Ekibi durumun farkında ve sorunu çözmek için her iki tarafla da görüşme ayarlıyor" ifadelerini kullandı.

Öne Çıkanlar