MHP'li Doğan'dan yerel seçim açıklaması: Ankara adayı ortak kararla belirlenecek

MHP'li Doğan'dan yerel seçim açıklaması: Ankara adayı ortak kararla belirlenecek
Yayınlanma:
A+ A-
MHP Ankara İl Başkanı Doğan, partisinin lideri Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankara adayını konuşmak üzere bir araya geleceğini söyledi. Doğan, "Ortak bir kararla aday belirlenecek" dedi.

Artı Gerçek - Yerel seçim yaklaşırken siyasi partilerin adaylık gündemli açıklamaları gelmeye devam ediyor. MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan da bugün Cumhur İttifakı'nın Ankara adayına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ankara'da gazetecilerle bir araya gelen Doğan, 4,5 yıldır Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi olduğunu belirterek, "Maalesef 4,5 yıldır bırakın bir çivi çakılmasını, Ankara 15 yıl geriye gitmiştir. Önümüzdeki seçimlerde Ankaralıların bu zihniyete, bu hataya düşmeyeceğine eminim. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız, Ankara Büyükşehir Belediyesi adayı için önümüzdeki günlerde mutlaka bir araya geleceklerdir. Ortak bir kararla aday belirlenecektir" ifadelerini kullandı.

Doğan, iki ayda 30 binin üzerinde üye kaydı yaptıklarını söyleyerek, "Genelde CHP, İYİ Parti, Genç Parti ve Zafer Partisi'nden üye alıyoruz. 30 binin tamamı muhalefet partilerinden" dedi. (DHA)

Öne Çıkanlar